UniOne (1.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Subject
hi: विषय

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: ID
hi: आईडी

en: Mail
hi: मेल

en: Created
hi: निर्मित

en: From
hi: से
