UniOne (1.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Mail
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: From
hr: Od
