UniOne (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Mail
hy: Փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: From
hy: Ում կողմից
