UniOne (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Created
is: Stofnað

en: From
is: Frá

en: API Key
is: API Lykill
