UniOne (1.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé
