UniOne (1.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: From
mr: कडून
