UniOne (1.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: From
my: မှ
