UniOne (1.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک
