UniOne (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: Templates
sr: Шаблони
