UniOne (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: From
ug: يوللىغۇچى
