UniOne (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: Created
uk: Створено

en: From
uk: Від

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Engine
uk: Рушій

en: Templates
uk: Шаблони

en: Tracking
uk: Стеження

en: dashboard
uk: панель керування

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
