UniOne (1.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: ID
vi: Mã

en: Mail
vi: Thư

en: Created
vi: Tạo bởi

en: From
vi: Từ

en: Debug Mode
vi: Chế độ gỡ lỗi
