Unique field (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Language
lv: Valoda

en: Content type
lv: Satura veids

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: About
lv: Par
