Unique field (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Language
fa: زبان

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: About
fa: درباره
