Unique field (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Language
sk: Jazyk

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: About
sk: Informácie o
