Unique field (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Language
fi: Kieli

en: Node type settings
fi: Sisältötyyppien asetukset

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: About
fi: Tietoja

en: All nodes
fi: Kaikki solmut

en: Term Description
fi: Termin kuvaus
