Unique field (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Language
hr: Jezik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: About
hr: Opis
