Unique field (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Language
hy: Լեզու

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Vocabulary
hy: Բառարան
