Unique field (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Language
sv: Språk

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: About
sv: Om
