Unique field (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Language
ar: اللغة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: About
ar: حول
