Unique field (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: Language
az: Dil

en: Content type
az: Kontent tipi

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: About
az: Haqqında
