Unique field (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Language
bg: Език

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Vocabulary
bg: Речник
