Unique field (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Language
et: Keel

en: Node type settings
et: Sisu tüübi seaded

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: About
et: Programmist

en: Term Description
et: Termini kirjeldus
