Unique field (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Language
ja: 言語

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: About
ja: アバウト

en: All nodes
ja: 全てのノード
