Unique field (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Language
ka: ენა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
