Unique field (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Language
lt: Kalba

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: About
lt: Apie
