Unique field (8.x-2.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Development
no: Utvikling

en: Language
no: Språk

en: Content type
no: Innholdstype

en: User settings
no: Brukerinnstillinger

en: Vocabulary
no: Vokabular

en: About
no: Om
