Unique field (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Language
nl: Taal

en: Node type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: About
nl: Over

en: All nodes
nl: Alle nodes

en: Choose the fields that should be unique
nl: Kies het veld welke uniek moet zijn

en: After designating that certain fields should be unique, users will not be able to submit the content form to create a new node or update an existing one if it contains values in the designated fields that duplicate others.
nl: Nadat sommige velden zijn ingesteld om uniek te zijn, kunnen gebruikers een node niet opslaan of een bestaande wijzigen, als de betreffende velden waardes bevatten die duplicaties veroorzaken met andere velden.

en: Choose the scope for the unique values
nl: Kies de scope voor de unieke waardes

en: Single node only
nl: Uitsluitend enkele nodes

en: Choose whether values must be unique individually or in combination
nl: Kies of waardes alleen uniek moeten zijn of in combinatie

en: Each of the specified fields must have a unique value
nl: Elke van de gespecificeerde velden moeten een unieke waarde bevatten

en: The combination of values from the specified fields must be unique
nl: De combinatie van waardes van de gespecificeerde velden moeten uniek zijn.

en: For example, if you have fields for the parts of a street address (street number and name, city, and zip code) on a node, and want to allow only one node per complete address, but not only one node per city or per zip code, then you would want to choose that the fields must be unique in combination.
nl: Voorbeeld, als u velden heeft voor gedeeltes van een adres (straat, huisnummer en naam, plaats en postcode) op een node, en u wil alleen 1 node per compleet adres, maar niet alleen 1 per stad of per postcode, dan kunt u ervoor kiezen dat velden in combinatie uniek moeten zijn.

en: The scope of a single node requires that each field must be unique.
nl: De scope van een enkele node verplicht dat elk veld uniek moet zijn.

en: Choose whether the values in the specified fields must be unique among nodes of this content type, among nodes of the same language, among all nodes, or only among the fields of the present node.
nl: Kies of de waardes in de specifieke velden uniek moeten zijn over alle nodes van dit inhoudstype, alle nodes van dezelfde taal, alle nodes of alleen alle velden van de huidige node.

en: Designate fields as unique
nl: Velden als uniek aanwijzen

en: Configure whether any fields of a content type should be unique.
nl: Instellen welke velden van een inhoudstype uniek moeten zijn.

en: Bypass requirement that fields are unique
nl: Controle overslaan dat velden uniek moeten zijn.

en: Allows users to ignore errors about duplicate content and submit it anyway.
nl: Toestaan dat gebruikers foutmeldingen over dubbele inhoud mogen negeren en de inhoud toch mogen indienen.

en: The Unique Field module allows administrators to require that content supplied for specified fields is unique. For example, you may require that each node has a unique title or a different author. For configuration options, please see the <em>Unique Field restrictions</em> section of a content type's administration page.
nl: De Unique Field-module geeft beheerders de mogelijkheid om af te dwingen dat inhoud van specifieke velden uniek moeten zijn. Bijvoorbeeld, u wil verplichten dat elke node een unieke titel heeft of een verschillende auteur. Voor de configuratie mogelijkheden, bekijk de <em>Unieke velden</em> tab van een inhoudstype configuratiepagina.

en: Unique Field restrictions
nl: Unieke veldbeperkingen

en: Unique Field
nl: Uniek veld
