Unique field (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: User settings
ta: பயனர் அமைவுகள்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: About
ta: பற்றி
