Unique field (8.x-2.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Language
da: Sprog

en: Node type settings
da: Indstillinger for indholdstype

en: Content type
da: Indholdstype

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: About
da: Om

en: Term Description
da: Termbeskrivelse
