Unique field (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Language
he: שפה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Vocabulary
he: מילון

en: About
he: אודות
