Unique field (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Language
tr: Dil

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: About
tr: Hakkında
