Unique field (8.x-2.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Language
de: Sprache

en: Node type settings
de: Beitragstypeinstellungen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: User settings
de: Benutzereinstellungen

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: About
de: Über

en: All nodes
de: Alle Inhalte

en: Term Description
de: Beschreibung der Begriffe.
