Unique field (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Language
gl: Idioma

en: Node type settings
gl: Configuración do tipo de nodo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: About
gl: Información
