Unique field (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Language
pt: Idioma

en: Node type settings
pt: Configurações de tipo de nó

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: User settings
pt: Definições de utilizador

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: About
pt: Sobre

en: All nodes
pt: Todos os nós
