Unique Field AJAX (2.2.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Unique
lt: Unikalus
