Unique Field AJAX (2.2.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Unique
cs: Unikátní
