Unique Field AJAX (2.2.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Other
sv: Övriga

en: Case Sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Case sensitivity
sv: Bokstavsberoende

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Unique
sv: Unik
