Unix Time Conversion (10.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Time
es: Hora

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Minutes
es: Minutos

en: About
es: Acerca de
