Unix Time Conversion (10.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Date
eu: Data

en: Time
eu: Ordua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: About
eu: (r)i buruz
