Unix Time Conversion (10.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Date
gl: Data

en: Time
gl: Hora

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Seconds
gl: Segundos

en: About
gl: Información
