Unix Time Conversion (10.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Date
pl: Data

en: Time
pl: Czas

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Minutes
pl: Minuty

en: About
pl: O stronie
