Unix Time Conversion (10.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Time
ar: الوقت

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Seconds
ar: ثوان

en: About
ar: حول
