Unix Time Conversion (10.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Time
bg: Време

en: Timestamp
bg: Време

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Minutes
bg: Минути
