Unix Time Conversion (10.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Time
fi: Aika

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: About
fi: Tietoja
