Unix Time Conversion (10.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Time
fr: Heure

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Hours
fr: Heures

en: Seconds
fr: Secondes

en: About
fr: À propos
