Unix Time Conversion (10.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Time
he: זמן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Minutes
he: דקות

en: About
he: אודות
