Unix Time Conversion (10.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Time
id: Waktu

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Seconds
id: Detik

en: About
id: Tentang
