Unix Time Conversion (10.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Time
nl: Tijd

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Minutes
nl: Minuten

en: About
nl: Over
