Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Time
fa: زمان

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Hours
fa: ساعت

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Minutes
fa: دقیقه

en: About
fa: درباره
